Premium 1-Bedroom Stay City Views & Free Parking

  • 70 m²

Lägenheten Premium 1-Bedroom Stay City Views & Free Parking Manchester erbjuder närhet till Trafford Town Hall, som ligger mindre än 6 minuters promenad bort. Wi-Fi erbjuds för både affärs- och fritidsaktiviteter.

I lägenheten Premium 1-Bedroom Stay City Views & Free Parking finns ett badrum utrustat med torktumlare, badlakan och handdukar.

Den här lägenheten har också ett minikök med kylskåp, brödrost och ugn.

Boendet har ett väldigt bra läge, inom 2 km från St. John the Evangelist-katedralen och inom 3 km från Katedralen i Manchester. Museum of Science & Industry ligger cirka 10 minuters bilresa från lägenheten. Busstationen Talbot Road/Oaklands House är belägen mindre än 100 meter bort.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Premium 1-Bedroom Stay City Views & Free Parking Manchester
Stylish 1Br Apartment With Free Parking
Mobilpris

Stylish 1Br Apartment With Free Parking

72 m från boendet
Snug 1Br Apt, 4Ktv-Free Parking
Mobilpris

Snug 1Br Apt, 4Ktv-Free Parking

92 m från boendet
Old Trafford Stay With Free Parking
Mobilpris

Old Trafford Stay With Free Parking

8.9
Fantastiskt 72 recensioner
128 m från boendet
USD 151 USD 136
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Wi-Fi

    Parkering

    • Parkering

    I köket

    • Torktumlare
    • Köksgeråd

    I rummen

    • Sittgrupp
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter finns i närheten av lägenheten Premium 1-Bedroom Stay City Views & Free Parking?
      Populära sevärdheter nära lägenheten Premium 1-Bedroom Stay City Views & Free Parking inkluderar bland annat Museum of Science & Industry, St. John the Evangelist-katedralen, Katedralen i Manchester.
    • ❓
      Har lägenheten Premium 1-Bedroom Stay City Views & Free Parking en tvättmaskin?
      Ja, lägenheten Premium 1-Bedroom Stay City Views & Free Parking har en tvättmaskin.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Premium 1-Bedroom Stay City Views & Free Parking Manchester

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng